Створення: 30.04.2015

Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів – 06/06/2015

Правління ПрАТ «Управління механізації будівництва» повідомляє, що 06 червня 2015 року о 09-00 за адресою: місто Херсон, вулиця Макарова, 44, адміністративна будівля, другий поверх, кабінет Голови правління, кабінет № 2 (ліва сторона), відбудуться позачергові загальні збори акціонерів з наступним порядком денним:

  1. Про реорганізацію ПрАТ «Управління механізації будівництва» шляхом перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю.
  2. Про умови обміну акцій у статутному капіталі ПрАТ «Управління механізації будівництва» на частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю.
  3. Про оцінку та викуп акцій акціонерів ПрАТ «Управління механізації будівництва», які не голосували за прийняття рішення про припинення акціонерного товариства.
  4. Про утворення комісії з перетворення ПрАТ «Управління механізації будівництва», призначення голови та членів комісії ПрАТ «Управління механізації будівництва» у зв’язку з перетворенням (реорганізацією).
  5. Про встановлення порядку повноважень та строків перетворення ПрАТ «Управління механізації будівництва»
  6. Прийняття рішень по процедурним питанням припинення (реорганізації) ПрАТ «Управління механізації будівництва» шляхом його перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю. Призначення відповідальних осіб та визначення їх повноважень.

Акціонери чи їх представники мають можливість ознайомитись з документами стосовно порядку денного в робочі дні з 09:00 до 16:00 за адресою м. Херсон, вул. Макарова, 44, Адміністративний будинок, другий поверх, кабінет Голови Правління, кабінет № 2 (ліва сторона), а вдень проведення позачергових загальних зборів у місці їх проведення. Посадова особа, відповідальна за порядок ознайомлення з документами стосовно порядку денного Голова Правління Арав Олександр Абрамович.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових загальних зборах, на 24 годину за три робочі дні до дня проведення позачергових загальних зборів – 02 червня 2015 року.

Для участі в позачергових загальних зборах необхідно мати паспорт, а представникам акціонерів паспорт та доручення на право представляти інтереси акціонерів на позачергових загальних зборах, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства.

Реєстрація акціонерів або їх представників відбуватиметься за місцем проведення позачергових загальних зборів з 08-00 до 08-45, 06 червня 2015 р. Тел. для довідок 0552 291594

Повідомлення про скликання загальних зборів опубліковано в центральному офіційному друкованому органі Відомості НКЦПФР № 82 від 30.04.15.